"אני בייביסיטר של מבוגרים": המורה לנהיגה מונעת שנלחם על כל תלמיד

  צפיות 96,256

כאן חדשות

4 חודשים לפני

כאן חדשות | אורי צחי ראה כבר כמעט הכול בקורס נהיגה מונעת - מנהגי אוטובוסים ושוטרים ועד לפרופסורים וחברי כנסת. לפני עשור הרופא נתן לו שבועיים בלבד לחיות, וגרם לו להבין מה הייעוד החדש בחייו: להפוך כיתה עם פרצופים של פרדס לימונים לנהגים שישמרו על החיים שלהם. בימוי: דורון סולומונס, עריכה: פלג נתנאל ומתן גל.
כל הפרקים של מחכים כאן ◄ bit.ly/3gKyTI1

• כאן חדשות בטיקטוק ◄ www.tiktok.com/@kan_news
• כאן חדשות באינסטגרם ◄ kan_news
• כאן חדשות בפייסבוק ◄ kan.news
• להורדת יישומון כאן ◄ bit.ly/2NLO30g
• להרשמה לערוץ היוטיוב שלנו ◄ goo.gl/oVdgEa
• לאתר כאן הרשמי ◄ www.kan.org.il/

תגובות
Ido Ofer
Ido Ofer 9 ימים לפני
וואלה אני אתחיל לעשות עבירות רק בשביל להיות איתו בכיתה
Hoe style
Hoe style חודש לפני
מה הוא לקח בא לי גם
שמחה רבה
שמחה רבה חודש לפני
השוטרים של הטבע תארו לכם שבחברה שלנו הכול היה אפשרי, הכול מותר. כולם מלכלכים, שורפים, גונבים, הורגים. אחר כך מגיעה המשטרה, עושה סדר, מפעילה לחץ על כולם, אוכפת חוקים כבדים מאוד ונעשה שקט, רוגע, שלום ושלווה. אז המשטרה עוזבת. עכשיו השאלה, האם אנחנו חוזרים לאותו מצב נורא שהיינו בו לפני שהגיעה המשטרה, או שאנחנו שומרים על הסדר והיחס הטוב בינינו כאילו המשטרה עדיין בשטח? במציאות הכאוטית של ימינו, הטבע הוא כמו שוטר. מגיע לעשות בינינו סדר, להשליט עלינו את החוקים שלו, והוא לא יעזוב אותנו עד שנשתנה. חוקי הטבע כוללים חיבור יפה בין שונים, אחדות וערבות הדדית. תראו איזו חברה בנינו, הפוכה לגמרי: התחרות וההצלחה האישית מתירים לדרוס ולזלזל, לשנוא ולשקר. האנוכיות שלנו תומכת בשאיבה מכדור הארץ בלי חשבון, בזיהום העולם בלי מחשבה. לכן מופעלים עלינו לחצים מתגברים מצד הטבע, כמו השוטרים שמְמַשטרים אותנו כדי שנירגע ונתחיל לחיות כמו בני אדם. פתאום מגיע גל בדמות מגפה או מכת טבע, והאדם מתחיל לתהות: "אולי באמת משהו לא בסדר? אולי אנחנו צריכים להתחשב יותר באחרים?". ברגע שהאדם מתחיל לחשוב בקו חיובי התואם לחוקי הטבע האינטגרליים ומחליט להשתנות במקצת, אז מגיעה הקלה, הרפיית מתח. השרפה דועכת, השיטפון נעצר, המגפה נשלטת - כמו שהיה כשהמשטרה עזבה. ואז שוב האדם שוכח הכול כאילו לא היה אתמול. רץ לקנות, לטוס, לצעוק, לעמוד בפקקים שעות נוספות, לקלל את כל מי ומה שעומד בדרכו, להפיק את טיפת ההנאה שנדמה לו שהוא יכול עוד לסחוט מהעולם הזה. ושוב מגיע הלחץ, והמשטרה חזרה בקול סירנה. ושוב האדם מוכן להשתנות, לחשוב יותר על מה שהוא עושה, לתת דין וחשבון על מעשיו בפני החברה וכדור הארץ. פחות לחטוף לעצמו, יותר לפתוח את הלב. אז האדם מסכים לצאת במקצת מעצמו ולהרגיש את הזולת. ושוב הלחץ פוחת, השוטרים של הטבע מסתלקים, והאדם חוזר לסורו. כך חוזר חלילה - מכה, הסכמה, הקלה, שכחה - עד מתי? עד שנצליח להחזיק את עצמנו בצורה נכונה גם כשאין לחץ. ברגע שנשמור על החוקים גם בלי השוטרים, אז לא נצטרך יותר לחצים חיצוניים. כבר בתחילת המגפה התרעתי שהיא תבוא בגלים. למה בגלים? כדי לאפשר לנו להגיע בעצמנו להחלטה שאין לנו יותר לאן לחזור. שנסכים לעזוב את המצב החברתי ההרוס שהגענו אליו, ונפסיק להסתכל בגעגוע לאחור. אחרי כמה גלים שבהם עזבנו את "חוקי המשטרה", את חוקי הטבע, וחזרנו להשתולל בשגרה, מתחילה להתעורר בנו תובנה חדשה שבאמת כדאי שנתחיל להשתנות. ולא בגלל הפחד מהמשטרה שתגיע, מהחשש מפני עוד מכת טבע שתכה בנו חזק. לא בגללה כדאי לנו לשנות את היחס שלנו לחיים, אלא כי הטבע פועל לטובתנו, לבנות מאיתנו חברה יפה וטובה שפועלת בערבות ובאהבה.
Nesson MacKay
Nesson MacKay חודש לפני
נראה כמו דמות של ארץ נהדרת
TomerP
TomerP חודש לפני
בן אדם מלא חיים ואנרגיות, כיף לראות
Jacob
Jacob חודש לפני
הוא מזכיר לי את הרב אמנון יצחק
bondi johnny
bondi johnny חודש לפני
איש מדהים
YoKeen
YoKeen חודש לפני
מאסטר!
Ali Joon
Ali Joon 2 חודשים לפני
שלום חברים לממשלת ישראל ולממשלה היהודית, אני חוזר, הם חייבים לתמוך בממשלה המרכזית של אפגניסטן כדי להילחם בקבוצת הטרור הטליבאן, בתנאי שישראל והממשלה היהודית יזכו במספר בסיסים צבאיים לאחר הניצחון על הטליבאן באפגניסטן ל- With את פעולות השלטון המרכזי באיראן, ישראל יכולה לפעול טוב יותר. 005.
hajar zbeda
hajar zbeda 2 חודשים לפני
איזה מלךךךךךך
hajar zbeda
hajar zbeda 2 חודשים לפני
בהתחלה חשבתי שהוא דמות מארץ נהדרת!!
evyatar Levi
evyatar Levi 3 חודשים לפני
אם זה נהיגה מונעת חח שוה לעשות טעות בכביש חחחחח
Ofek Mesika
Ofek Mesika 3 חודשים לפני
4:23 חחחח ענק😂😂😂
Ofek Mesika
Ofek Mesika 3 חודשים לפני
חחחח הכניסה לדוסים אסורה 😂😂😂
Shoshi Katz
Shoshi Katz 3 חודשים לפני
שאננות קורונה: הבאים בתור הם הילדים עברנו את הגל הראשון, נעבור גם את הגל השני. זו הגישה שפחות או יותר מסכמת את אווירת שאננות הקורונה בקרב הציבור בישראל. נכון שגל ההתפרצות הנוכחי לא קיצוני כקודמיו, וגם החיסונים עדיין מעניקים הגנה, אבל כן ישנם דיווחים על עוד ערים שהופכות כתומות ואפילו אדומות, ולמרות זאת הציבור ממשיך להתנהל במעין אדישות. היחס השאנן וגלגולי העיניים אינם חדשים במחוזותינו. הם חלק ניכר מהטבע היהודי שלנו. אנחנו עם קשה-עורף, בעל כתפיים רחבות ועור של פיל, ומסוגלים לספוג עוד ועוד עד שנפעל לקראת שינוי מהותי. לכן ייקח זמן רב עד שנגיב נכון. גם מנכ"ל משרד הבריאות היוצא, מי שהיה מופקד על המאבק בקורונה בשנה האחרונה, אמר הבוקר בריאיון: "בשנים הקרובות נצטרך לחיות את חיינו בצל הקורונה". כלומר זו תהיה מחלה שתישאר איתנו. וטוב שכך. בעיניי, המכה הזאת תשמור עלינו שלא נתפרע ולא נתפרץ לכיוונים מיותרים. כך נוכל להיות קצת יותר צנועים מבעבר, ונלמד איך לשפר את היחסים הווירטואליים בינינו. אני חושב שאחרי שהנגיף הכה בגיל השלישי ואחריהם בגיל הבוגר, בקרוב יבוא תורו של הדור הצעיר. כאשר המכה תגיע אליהם הבעיה תחריף. ילדים ישבו בבית, רחוקים זה מזה, ילמדו ויתקשרו ביניהם דרך קווי האינטרנט - וזה בכלל לא פשוט לילדים בגיל ההתבגרות. אלה שינויים גדולים שישנו את סדרי החיים שלנו. נרגיש על בשרנו העבה עד כמה המצב לוחץ עלינו. הצעירים יתגברו איכשהו, הם רגילים להידבק למסכים, אבל האווירה הכוללת תעיק על כולנו. הכיוון הכללי של הטבע הוא לא לפגוע בילדים שלנו, חלילה. אלא הטבע פועל במגמה אחת: להביא את כל חלקיו - דומם, צומח, חי והאנושות שבתוכם - לקשר אינטגרלי יפה, להתחשבות הדדית, ליחס משלים. הטבע שואף לאזן בין ההתקרבות החיצונית שלנו להתקרבות הפנימית. כל עוד אנחנו רחוקים זה מזה רגשית, אז גם הביטוי החיצוני מותאם לכך. יותר אנשים מעדיפים לעבוד מהבית, חומקים מהשכנים ממול, מסכמים את יחסי העבודה שלהם עם הקולגות במייל וסמס. גם אם נפגשים פה ושם, אז מי מעז להתחבק? היחס החברתי החדש הזה הוא טוב. ההכרה שלנו מתחדדת, המודעות כלפי מי אנחנו הופכת צלולה ולא מסתתרת מאחורי מסכות מתייפייפות. זאת האמת לשעה זו, "פיזור לרשעים - טוב להם וטוב לעולם". ומיהם הרשעים? מי שעסוקים בעצמם, שמים את עצמם במרכז וטרודים אך ורק בעולמם. האגואיזם שגובר בנו הוא שמאיץ את הריחוק החברתי בינינו. מיום ליום אנחנו הופכים ערלי לב, וגם פגיעה בצעירים לא תזיז לנו משהו בפנים. אבל ממכה למכה, משכבת גיל אחת לשכבת גיל תחתיה, אנחנו נתרגל לרעיון של הטבע: לא קרבה פיזית נדרשת מאיתנו, אלא קרבה פנימית. לא ישיבה משותפת סביב שולחן אחד, כשבפנים לוהטת סלידה זה מזה, אלא ריחוק פיזי הממלא בתוכו הרגשה משותפת של לב אחד. אלה סימנים יפים של הדור האחרון: המרחב הרוחני מתקרב למרחב הגשמי, שניהם באים לנקודת השקה. זה לא יקרה בגל הנוכחי, ואני בספק אם בגל שאחריו. האטימות והעקשנות הישראלית לא יביאו אותנו במהרה לתובנה הזאת. אבל מכות הטבע בדרכן יעברו עלינו עוד ועוד, עד שנעצור ונשאל את השאלות הנכונות. עד שנקפיא מהלכים ונחשוב מה הלאה. מוקד השינוי יפתיע גם אותנו. פתאום נראה בחוש איך נקיטת פעולות מוכרות כמו עטיית מסכה, חיסון שלישי, תו ירוק משודרג וסגירת הפרצות בנתב"ג לא עוזרות לנו. הן עוזרות במקצת, אבל לא באמת בולמות את המגפה. וכך הכול יתנקז לתרופה האמיתית: בניית יחסים חדשים בינינו, פיתוח רצון חדש לעזרה הדדית.
נהוראי ראובני
נהוראי ראובני 3 חודשים לפני
יפה אח שלי 4:07
Gil Gandelman
Gil Gandelman 3 חודשים לפני
נראה כמו המורה הכי גבר בארץ
קורס - ההצלחה בשופיפיי
קורס - ההצלחה בשופיפיי 3 חודשים לפני
אדם מיוחד אשריך!
Sc
Sc 3 חודשים לפני
איזה איש! מדהים
Michael Miller
Michael Miller 3 חודשים לפני
היה צריך להיות יותר ארוך !! בן אדם מדהים .
World war 3
World war 3 3 חודשים לפני
נראה ונשמע מאוד אינטליגנטי!!
יאיר אביבי
יאיר אביבי 3 חודשים לפני
בן אדם מדהים ומצחיק. מאחל לו עוד עשרות שנים של עשיה. בריאות והצלחה
Tomer Segal
Tomer Segal 3 חודשים לפני
הייתי בטוח שזה סרטון בשביל צחוקים האיש הזה קורעעע
B180 Shalom
B180 Shalom 3 חודשים לפני
אדם מיוחד. תזכה לבריאות איתנה ונחת מכל המשפחה. אמן.
עידו כהן
עידו כהן 3 חודשים לפני
אם לא הייתי יודע הייתי חושב הוא יצפאן במערכון
Liav
Liav 3 חודשים לפני
בהתחלה חשבתי שהוא דמות מארץ נהדרת
shalomaspir
shalomaspir 3 חודשים לפני
איש מדהים ויקר שמעביר את כל השיעורי ריענון או נהיגה מונעת בצורה מצחיקה ,מובנת ומושלמת הרבה בריאות ואריכות ימים אורי צחי היקר אשרינו שזכינו לשמוע אותך ,לראות אותך ולהודות לך בלייב
A S
A S 3 חודשים לפני
אני חייב להגיד לקרוא את התגובות יותר מרגש מהסרטון כמה פירגונים לאדם שממש מגיע לו כל הכבוד
EteronalSoul
EteronalSoul 3 חודשים לפני
הסרטון הכי טוב שלכם באמת
Sharona Amsalem
Sharona Amsalem 3 חודשים לפני
מרעילי בארות ומפיצי מגפות כאשר פרצה מגפת הדֶבֶר באירופה של ימי הביניים התרבו המתים ולא היה בית שלא נפגע. לרפואה אז לא היה מענה ולא נראה סוף למוות השחור. תושבי אירופה הרימו את עיניהם וחיפשו במה לתלות את האשמה באסון הכבד, והם מצאו גם מצאו. האירופאים האשימו את היהודים בהפצת המגפה. הם הפיצו שמועה מפה לאוזן שהיהודים הרעילו בזדון את בארות המים והעמידו אותם למשפט. במקומות מסוימים הם שרפו קהילות יהודיות שלמות, וכאשר שככה המגפה, כמעט ולא נותרו יהודים במערב אירופה. עלילות דומות צפויות לנו עם מכת הקורונה. בעוד אנחנו מתבוססים בשלולית של ויכוחים והאשמות, מתלוננים על המסכות וההגבלות החוזרות, מתגבשת מעל ראשנו המכה האמיתית, איכותית ועמוקה יותר. בשלב זה היא אינה בהירה, אך נזהה אותה כשיתחילו להצביע עלינו, העם היהודי, כעל מקור הקורונה, על כל המשברים המכוערים הנלווים אליה. העולם לא השתנה מאז ימי הביניים. נסו לכתוב עלילה פרועה על יהודים ב"ניו יורק טיימס" למשל, ותראו לכמה תגובות אוהדות תזכו. לכן גם היום, מעשיות יתפשטו כמו אש בשדה קוצים, והאשמות גרועות יותר מאז יוטחו בנו. במה יאשימו אותנו הפעם? הו, זאת לא בעיה. העולם ימצא עלילה יצירתית לא פחות מן הזמנים הקדומים באירופה. אנחנו נכחיש כמובן. נגיד שאלו תיאוריות קשר חשוכות, שזו טעות איומה מצידם. אבל האמת היא שהם לא טועים. הם דווקא צודקים. שלא כמונו, האנטישמים ראו אז ורואים גם היום שיש עניין עם העם היהודי, תופעה על-טבעית. עַם ישראל הוא לא ככל העמים, וככל הנראה הוא נמצא בעולם הזה בתפקיד מיוחד. אלא שמסיבה לא ברורה היהודים לא מבצעים את תפקידם המיוחד וגורמים בכך רע לעולם. האנטישמים מסתכלים בצורה ריאלית על מצבנו, ואילו אנחנו חולמים בהקיץ וחושבים שאנחנו כמו כולם, מתפלאים למה לא מתייחסים אלינו יפה ושווה כמו לכל אומה מן השורה. לתופעת העיוורון של עם ישראל יש שם: "עם קשה עורף". יהודים שלא רוצים לראות, לא מעוניינים לדעת. אנחנו מתכחשים לסיבה ולפתרון, לגודל התפקיד שלנו, לאחריות שלנו כלפי העולם, שכתובים שחור על גבי לבן באלף מקומות במקורות שלנו - מקורות שהפכו גם לתשתית דת הנצרות והאסלאם. כך שגם אם אנחנו מכחישים, הם יודעים. ואנחנו מצטדקים, "תראו, אנחנו בדיוק כמו הצרפתים והאנגלים, לא שונים מהרוסים או האמריקאים, אנחנו לגמרי כמוכם". והם אומרים, "אתם לא כמו כולם; כתוב בתורה שאתם מיוחדים, שאתם קובעים את ההתקדמות לכל העולם, שאתם צריכים להיות אור לגויים. כתוב? כתוב. אז אנחנו לא רוצים לשמוע מכם שום דבר אחר. הכוח העליון אומר, ואנחנו מאמינים במה שהוא אומר". והם צודקים. בהתנהגות מתוקנת ונכונה ישראל יכולה להבריא את עצמה ואת העולם כולו מהמגפה. ישראל עצמה היא התרופה לחברה האנושית. תרופה! אם היהודים יתייחסו יפה זה לזה, המגפה תסתלק מהם ומכל אומות העולם. החברה האנושית תעבור תהליך הבראה. זה התפקיד שנועד לנו. בגללו מראש קיבצו אותנו לעם. "אור לגויים" זה לא להדגים איך עושים היי-טק וממציאים פיתוחים מבריקים, אלא איך לוקחים חבורה שמורכבת מהשונות הכי גדולה שיש בחברה האנושית ומשכינים בה שלום מעל מלחמה, אהבה מעל שנאה. זאת התרופה למגפה, ולכל הרע שבעולם. אין ברירה, במוקדם או במאוחר, עם התגברות הזנים החדשים בעולם, נצטרך לעכל זאת במהרה ולתקן תחילה את עצמנו ואז את העולם. וזה לא שאין בנו הכנות לשמוע על תפקידנו, על הקשר המיוחד שצריך להיות בינינו ועם הכוח העליון. יש לנו לב, יש לנו יכולת לספוג את המילים האלו, יש מקום חם לקלוט את הדברים. אבל יחד עם זה, יש גם עקשנות ועצלות גדולה מאוד שנצטרך להתגבר עליה.
mc minecraft
mc minecraft 3 חודשים לפני
איזה מלך איש מדהים
עטרה עמיאור
עטרה עמיאור 3 חודשים לפני
יש אנשים שבאים לעבודה ויש אנשים שבאים לשליחות של חיים התרגשתי מאוד
Shoshi Katz
Shoshi Katz 3 חודשים לפני
התליין מטהרן בידיים שלנו איברהים ראיסי הוא שם הנשיא החדש של איראן שנבחר החודש ברוב קולות וזכה לכינוי הציורי "התליין מטהרן". הוא איש דת, משפטן שחתום על הוצאה להורג של אלפי פעילים ומתנגדי משטר, דוגל בגישה דתית מחמירה, מתנגד להשפעה מערבית, וכבר הודיע שהוא תומך בהסכם פיתוח הגרעין. איך התליין ישפיע על החברה הגלובלית? ייתכן והוא דווקא יזרז את ההתפתחות הכללית של החברה. הערפל שנח על היחסים הבינלאומיים יתפזר, ויהיה ברור יותר מי נגד מי. ככל הנראה סין נמצאת מאחורי ראיסי, גם רוסיה תומכת בו מרחוק, וביידן לעומתן חלש יותר, לא נחשב לבעל עוצמה. אבל עם עליית הכוח החדש באיראן, מפת הכוחות בעולם תיראה באופן נכון ובולט יותר. קשה להגיד איך תשפיע הקיצוניות הדתית של ראיסי. בסך הכול לא מדובר במלחמת דת, אלא במלחמה על שליטה. הדת הגיעה אחרי השליטה. קודם בני האדם מתאווים לשלוט, ואז הם גם רוצים שהדת שלהם תהיה מעל שאר הדתות. במקרה של האיראנים לא נראה שיש להם דחף גדול להשליט את דתם על שאר העולם. יש להם הרבה מאוד אויבים ושונאים, גם מתנגדים ממדינות האסלאם שלא מסכימים עם הדת המוסלמית-שיעית של איראן. מאיפה אם כן נובע הדחף האיראני לשלוט? זה לא בתחום ההתמצאות שלי. יש כאן עניין פוליטי, עד כמה ראיסי ידבר וישקר יפה או לא יפה. אין לי מושג וגם לא עניין לצלול לענייני הפוליטיקה, לסחר ונשק, כי כל אלו הם רק תסמינים על פני השטח שאי-אפשר לאבחן ולפתור דרכם דבר. אני יודע דבר אחד: כל מקרה ומקרה שמתרחש בעולם, בחברה האנושית ומה שמסביבה, מסתבך ונפתר באותו מקום - לא בקשרים חיצוניים דיפלומטיים, אלא ביחסים פנימיים לבביים בין היהודים. רק שם ורק הם משפיעים על ההתרחשויות. זה חוק טבע: קשר רע של פירוד מביא להרס. קשר טוב של חיבור מביא לכל טוב ואושר, ועתיד להוות את שיא התפתחות האדם והעולם. זה הכול. לפיכך כל מה שאנחנו צריכים הוא לאתר את מקומות השבירה ביחסים בינינו, ולהשתמש בדבק של כוח החיבור כתיקון עבורם. וכדאי למהר. עם ישראל קרוע ומפולג ולכן אינו מבצע את תפקידו האמיתי: להיות אור לגויים, להפיץ את שיטת החיבור לעולם המפוצל. כשאנחנו מזניחים את ייעודנו הרוחני, אנחנו מעוררים כוחות שליליים בטבע, גם בדמות מנהיגים קשוחים, שלבסוף פונים נגדנו ומחייבים אותנו לפעול כנדרש מאיתנו. רק אדייק, הכוח העליון מנהיג כל מנהיג, גם את הרודנים שבהם, כמו שנאמר "לב שרים ומלכים ביד ה'". הכוח העליון מקשיח את לב המנהיגים נגד ישראל, או כלפי העולם שלבסוף מפנה אצבע מאשימה כלפי ישראל, במטרה לנהל אותנו לכיוון הנכון. לכן כדי שלא נשמש כתליינים של עצמנו, כדאי שנתרכז בדבר היחיד שבידינו לעשותו כדי להשתחרר: להתחיל להתחבר. רק על ידי איחוד כוחות העם יכול להתחולל שינוי של ממש בכל קנה מידה.
נתי פ
נתי פ 3 חודשים לפני
יש לו קול של אמנון יצחק😂😂😂😂
המושבניקים עבודות גינון ופיתוח
המושבניקים עבודות גינון ופיתוח 3 חודשים לפני
עד שהסתכלתי על המסך חשבתי שזה אמנון יצחק בגלל הקול
Eyal Halamish
Eyal Halamish 3 חודשים לפני
אני רצה לקבל דוח רק כדי לשמוע אותו כמה שעות.
²⁰¹⁴ ʷᵃˢ ᵃ ᵍᵒᵒᵈ ʸᵉᵃʳ
²⁰¹⁴ ʷᵃˢ ᵃ ᵍᵒᵒᵈ ʸᵉᵃʳ 3 חודשים לפני
חח הם מתים לדקור אותו הערסים האלה
כפיר לוי
כפיר לוי 3 חודשים לפני
בהחלט ראוי להדליק משואה ביום העצמאות
נריה שמאע
נריה שמאע 3 חודשים לפני
נראה לי אני הולך לעשות עבירות תנועה בשביל ללמוד אצלו
Ruvy Levy
Ruvy Levy 3 חודשים לפני
אורי צחי , שווה להגיע לנהיגה מונעת רק כדי לשבת וללמוד מהאיש המיוחד והמצחיק הזה.
קו
קו 3 חודשים לפני
וואו נראה בן אדם זהב , כל הכבוד לו בריאות ורפואה שלימה
הראל ממודיעין
הראל ממודיעין 3 חודשים לפני
איזה איש מיקצוען!!
סתיו יומטוב
סתיו יומטוב 3 חודשים לפני
איזה איש תותח
Ankit Mukand
Ankit Mukand 3 חודשים לפני
התגלות 22 בה ישוע מדבר על שכר
Ankit Mukand
Ankit Mukand 3 חודשים לפני
אני מעיר הערה חד פעמית שהיא שמי שמציית ל -10 מצוות שגוף שאינו ניתן להשמדה וכוכב לכת שנעשו על ידי ישוע המשיח ניתן כאשר הוא מגיע אז המתן לבואו אחרת צו העולם החדש של האו"ם 2021 עד 2030 נמצא בתמונת Google.
רזיאל צאיג
רזיאל צאיג 3 חודשים לפני
אמנון יצחק בול😂😂😂
Nexoner 5
Nexoner 5 4 חודשים לפני
אתה מדהים.
Evyatar
Evyatar 4 חודשים לפני
איזה איש מדהים!
Jonatan Cohen
Jonatan Cohen 4 חודשים לפני
נו באמת אתה שם מישהו בן 70 באווירה של בית ספר יסודי ואתה מצפה שהם לא יתחרפנו מה זה החרא הזה
Eilat Nik
Eilat Nik 4 חודשים לפני
איזה גנגסטר
Mhbra
Mhbra 4 חודשים לפני
ישוע המשיח הוא אדון
Armisis Aieoln
Armisis Aieoln 4 חודשים לפני
Please don't block your posts for those in the UK. I get notifications and then cannot watch them. Thank you!
nitzan mintz
nitzan mintz 4 חודשים לפני
איזה איש חמוד. טיפוס מיוחד שעושה עבודה חשובה עם תשוקה
Jacob Cohen
Jacob Cohen 4 חודשים לפני
כל הכבוד לו !!!
Bat-El Keren
Bat-El Keren 4 חודשים לפני
בן אדם פשוט מדהים! וואו.
OMRI IEVI
OMRI IEVI 4 חודשים לפני
אין עוד מלבדו צורת משה אמת ונבואתו
OMRI IEVI
OMRI IEVI 4 חודשים לפני
ה הוא המלך
dorboi
dorboi 4 חודשים לפני
איזה מלך.
גוליה לוזון
גוליה לוזון 4 חודשים לפני
מרתק
zaki Y
zaki Y 4 חודשים לפני
אחלה בן אדםםםםםם נסיךךךךך צחיי
Raimundo Neto
Raimundo Neto 4 חודשים לפני
Olá, não consigo assistir as programações ao vivo da Kan hadashot no Brasil.
מאיר ישי
מאיר ישי 4 חודשים לפני
אולי תאגיד כאן ירים את הכפפה וישדר במדיה את השיעורים שלו במתכונת מלאה, לא חייבים לעשות עברות תנועה בשביל רענון, אם זה יציל נפש אחת דיינו.
KARMA777
KARMA777 4 חודשים לפני
מלך הארץ
GEVA PEERY
GEVA PEERY 4 חודשים לפני
אדם חמוד
ישראל בער הלביץ
ישראל בער הלביץ 4 חודשים לפני
ממש חמוד ❤️❤️
Shachar Markovich
Shachar Markovich 4 חודשים לפני
1:46 אני מתת כאןןן
יהודה כהן
יהודה כהן 4 חודשים לפני
בן אדם מדהים באלי לעשות עבירת תנועה רק בשביל לבוא אליו 😂😂😂
נועם אבידני
נועם אבידני 4 חודשים לפני
אורי צחי האחד והיחיד... מלמד גם מורים לחינוך תעבורתי. אחד המורים המדהימים שפגשתי
e. L
e. L 4 חודשים לפני
אחלה מורה
nikolay dovskoy
nikolay dovskoy 4 חודשים לפני
איזה גבר
חיים שפירא
חיים שפירא 4 חודשים לפני
אשמח אם יעלה ליוטיוב שיעורים שלו
חיים שפירא
חיים שפירא 4 חודשים לפני
ישבתי 6 שעות מרותק
חיים שפירא
חיים שפירא 4 חודשים לפני
הבנאדם אלוף. אם יש סיבה שאני רוצה לחזור זה בשביל לשמוע אותו שוב😉🙃
A. C. Levy
A. C. Levy 4 חודשים לפני
וואו, איזה בנ"א אדיר!!! שה' ייתן לו כח להמשיך לחזק אחרים, עד 120 בבריאות, באהבה ובנחת
IK gamer
IK gamer 4 חודשים לפני
אמנון יצחק של משרד התחבורה
ישראל כהן
ישראל כהן 4 חודשים לפני
א. יש כריזמה ב. קול של אמנון יצחק ג. לא באמת מחנך נהגים
אוריאן סמואלסדורף
אוריאן סמואלסדורף 4 חודשים לפני
לנהגי מוניות יש חוקים משלהם
Shira Reshef
Shira Reshef 4 חודשים לפני
רפואה שלימה בעז"ה
Shira Reshef
Shira Reshef 4 חודשים לפני
יואוו הוא מדהים ומענייןן
Sharon
Sharon 4 חודשים לפני
הגששים בהתגלמותם. מקווה לנחות אצלו אם אאלץ להגיע לקורס..
aiala El
aiala El 4 חודשים לפני
אפשר לעבור קורס ומומלץ לפני שמקבלים חיוב לכך!
Avigdor Levinger
Avigdor Levinger 4 חודשים לפני
איש זהב! זכיתי שלימד אותי בקורס נהיגה מונעת לפני כחמש שנים מעולם לא נהנתי כל כך משיעור כמו שנהנתי אצלו
מאור בורכוב
מאור בורכוב 4 חודשים לפני
זה אדם אמיתי או יובל סמו בתחפושת?
ORGR1
ORGR1 4 חודשים לפני
העובדה שיש לו מרצדס אומר שלא חסר לו עבודה
יעקב דהן
יעקב דהן 4 חודשים לפני
איש מקצועי ויסודי מאוד. בן אדם עם לב טוב. עין טובה. אהוב על הבריות. ובטח גם על ה' מאחל רפואה שלימה ובריאות איתנה.
הילה שוקד
הילה שוקד 4 חודשים לפני
אכן איש מדהים! מרגיש שליחות בעבודתו. מצחיק, עם חוש הומור ניפלא. חכם ונינוח בהיתנהלותו מול התלמידים. יישר כח שישנם עדיין מורים שכמותך. ניפלא ומרגש כאדם, ושיבעתיים כמורה ומורה דרך בהרצאה שלו בטוח שמעניין
shira brener
shira brener 4 חודשים לפני
איזה אדם נפלא וצדיק!!!! יירבו כמוך יקירנו!!! רפואה שלמה לך והצלחה בדרך!!!
Uria Ron
Uria Ron 4 חודשים לפני
איזה איש חמודי
ika winner
ika winner 4 חודשים לפני
כל בכבוד לך
mrone mrone
mrone mrone 4 חודשים לפני
אמנון יצחק של נהיגה מונעת ,יכול להחליף אותו
Plan B
Plan B 4 חודשים לפני
כמה נכון! 😂
שוש כהן
שוש כהן 4 חודשים לפני
כל הכבוד!לונדון לא מחכה לנו גלי ההדף של מטחי הטילים מעזה ושל התקריות האלימות בגבולות ישראל הצליחו להגיע עד אירופה, ובמיוחד לבריטניה. שלשום, בצוהרי היום, שיירה של חמישה כלי רכב מעוטרים בדגלי פלסטין נסעה בצפון לונדון, בלב השכונות של הקהילות היהודיות, והם זועקים לתושבים הנחרדים קריאות אנטישמיות מבחילות, שהאחרונה בהן הסתיימה במשפט המזעזע: "תאנסו בנות יהודיות, תעשו זאת בשביל הילדים של עזה!". זו לא תקרית מקרית או חד-פעמית, אלא זו אחת מתוך תקריות רבות שנרשמו בבריטניה לאחרונה. מאז החל מבצע "שומר החומות" ישנה עלייה של 459% בהתקפות על יהודים - התקפות שהופכות גלויות יותר, בוטות יותר, אלימות יותר. גם הסיקור התקשורתי בבריטניה מוטה ומטעה. כלי התקשורת פרסמו למשל שצה"ל הפציץ בניין ברצועת עזה בו מרוכזים כלי התקשורת, בהם רשת אל-ג'זירה, אך "שכחו" לציין פרט קטן, שמדובר במבנה ששימש את אנשי הטרור של החמאס. במקביל למבצע המתוח נערכות הפגנות אנטי-ישראליות בלונדון, מלוות בטקסטים קשים נגד יהודים. בבתי ספר יהודיים ילדים חווים מעשי בריונות על רקע שנאת היהודים, ולמשטרה לא נותרה ברירה אלא לבקש מהיהודים להישאר נצורים בבתים. אין ליהודי בריטניה לאן לברוח ואין להם הרבה מה לעשות בנדון. אפילו אם ינוסו לישראל, הם יבינו עד מהרה שגם בשטחי ישראל אין ביטחון של ממש. לוד ויפו, לדוגמה, אינן רחוקות מלונדון ובריסטול. ולא רק בערים בבריטניה תתערער היציבות הביטחונית, אלא בכל עיר גדולה, מערבית, חזקה למראית עין, יתגלה סדק שבו יחלחל פחד בלב התושבים היהודים החיים בה. יהודים יתחילו לחוש חוסר ביטחון בכל חור נידח על פני כדור הארץ. בכל פינת רחוב יקניטו אותם וישאלו אותם בבוז: "מי אתם? אתם בכלל לא עם!". וככל שיהודים יתחמשו בטענות צודקות, זה לא ישכנע את השונאים, הם ימשיכו וישאלו בחוצפה בלי לצפות לתשובה: "מה, בגלל שכבשתם פעם אדמה משבעת עמי כנען והחלטתם שהיא שייכת לכם, ואחר כך הגלו וגירשו אתכם מכאן - וחלקכם אף ברחתם - אז עכשיו אתם רוצים להמשיך את הכיבוש בישראל ובכל בירה בעולם? הרי איפה שאתם דורכים יש מהומות ובלאגן, אתם פשוט לא שייכים לא לכאן ולא לשם". והיהודים שמטבעם קשי-עורף יישארו בשלהם, יעמדו על דעתם. אבל כשכל קהילה יהודית בעולם תרגיש נרדפת, דחויה, שנואה, והאיומים והמכות יתגברו יותר ויותר, אז היא תיאלץ להרכין ראש ולהבין ש"אולי הגויים צודקים". אם היהודים יתחקו אחר שורשי האומה ויחקרו מי הם ומה תכליתם, אז הם ימצאו שאין מקום בטוח עבורם אלא במקום אחד. המקום המשותף של היהודים הוא במרחב אחר, רוחני יותר. זה אינו פוסל ישיבה בטריטוריה גשמית, ארצית, אבל הכול מתחיל במרחב הפנימי. ליהודים יש תפקיד ייחודי, ייעודי, תכליתי, עוד מימים ימימה. תפקידם להיות אור לגויים, להתחבר ללב אחד משותף ולפעום עבור חיות כולם. אם יהודים, באשר הם חיים, לא ישאפו להתלכד כאחד, להתחבר ולהתקרב איש לרעהו בידידות ואחווה, הם כמו מפסיקים את חמצן החיים הרוחני שזורם בצינורות הקשר הפנימיים במערכת האינטגרלית שכולנו חיים בה, צינורות סמויים ונסתרים. וכשאין לעולם חמצן הוא זועק, מקלל, משתולל, שונא את היהודים - מקור חייהם הנסתר והגלוי. זו הסיבה להתפרצויות האנטישמיות בבריטניה, באירופה בכללה ובכל מקום ברחבי העולם, אפילו במקומות נידחים שמעולם לא פגשו יהודים. כל ניסיון קטן להתקרב זה לזה - אפילו מעצם הכוונה שבדבר - מנמיך את להבות השנאה ומצמצם את העוינות הגוברת. זה התיקון הנדרש כיום מהיהודים: להפוך את היחסים השליליים ביניהם ליחסים חיוביים, להתעלות על פני האגואיזם המפלג ולהפוך את השנאה לאהבה. ואהבת לרעך כמוך - זאת כל התורה כולה. אז אור התורה, כוח החיבור בינינו, יתפשט לכל הגויים, יגלוש לכל אומות העולם, יחלחל לכל המין האנושי, ויתקיימו דברי הנביא: "והיה באחרית הימים, נכון יהיה הר בית ה' בראש ההרים, ונישא מגבעות, ונהרו אליו כל הגויים" (ישעיהו ב, ג).
Matan Baranes
Matan Baranes 4 חודשים לפני
אני רוצה שהע' וח' שלי יהיו יותר כמו שלו
ofek-ohel
ofek-ohel 4 חודשים לפני
הלוואי מלא אנשים כאלה
David Bohadana
David Bohadana 4 חודשים לפני
איזה אנשים מדהימים יש פה
susana zarhov
susana zarhov 4 חודשים לפני
אפשר לבוא לקורס שלו כאורחת? הוא ממש נחמד
Plan B
Plan B 4 חודשים לפני
בהרצאות שלו הוא תמיד מזמין כל מי שמעוניין
Efrat Avivi
Efrat Avivi 4 חודשים לפני
איזה מדהים!!!!
אריה ארבלי
אריה ארבלי 4 חודשים לפני
‏בן אדם מיוחד במינו והרצאות שלו מרתקות ומתובלות בהומור השתתפתי פעם בקורס שהעביר לנהגי אוטובוסים‏היה מדהים
Support Web
Support Web 4 חודשים לפני
אלוף! תצליח
יגל זגיר
יגל זגיר 4 חודשים לפני
באלי סתם ככה להיות איתו בכיתהה
Moses Zaodi
Moses Zaodi 4 חודשים לפני
איפה קונים כרטיס להופעה?
עמנואל קואינוב
עמנואל קואינוב 2 חודשים לפני
בנקודות בכביש
עדן תותה
עדן תותה 4 חודשים לפני
בתי הקברות מלאים בבוגרי קורס נהיגה מונעת או בשמו השני קורס עקיצת כספים כדי לממן לביבי מטוס פרטי
בנימין אקרמן
בנימין אקרמן 4 חודשים לפני
זכיתי לעשות אצלו קורס נהיגה מונעת לפני כ12-13 שנים, אחד האנשים המצחיקים אך המקצועיים ביותר. אדם מדהים. תרגיש טוב מר אורי עד 120!!!
השף מאיר אדוני מפתיע ניצולי שואה רעבים!
2:44
שחר חסון - טירלולייי הדיונון
22:39
קומדי בר T.V
צפיות 279 אלפי
אושר כהן - הנה את בוכה
4:23
Osher Cohen Music
צפיות 423 אלפי
מרגי - לא להיות לבד | Mergui  (Prod. by Jordi)
3:38
The White Buffalo - House of the Rising Sun
5:23
Emre Kerabark
צפיות 50 מיליון
Nelly Furtado - Say It Right (Official Music Video)
3:55
Nelly Furtado
צפיות 657 מיליון
להאמין
3:17
דולי ופן - Doli \u0026 Penn
צפיות 91 אלפי
Ed Sheeran - Shivers [Live from the Graham Norton Show]
3:48
Ed Sheeran
צפיות 1.1 מיליון
נכשלתי בקורס נהיגה מונעת!
1:00
נייס גיא
צפיות 468 אלפי
שחר חסון - טירלולייי הדיונון
22:39
קומדי בר T.V
צפיות 279 אלפי
אושר כהן - הנה את בוכה
4:23
Osher Cohen Music
צפיות 423 אלפי
מרגי - לא להיות לבד | Mergui  (Prod. by Jordi)
3:38
גל אדם - אמצע תל אביב | (Prod. by TALISMAN & MARKO)
2:47
גל אדם - הערוץ הרשמי
צפיות 1.4 מיליון
Brawl Stars: Brawl Talk - Lights, Camera, BRAWL!
3:59
Brawl Stars
צפיות 9 מיליון